مشاوره فروش و فنی

 

  

 

 

 

 

 

بخش مشاوره فنی و فروش شركت آرتان آمادگي دارد  برای  مشتريان ، مراجعه كنندگان و بطور كلی برای كليه افراد كه در مورد  دوربين های مدار بسته اطلاعات فنی  می خواهند بصورت ايميل، تلفنی و يا حضوری ، مشاوره رايگان ارائه نمايد. مشاوره فنی می تواند  شامل موارد باشد.

- مقايسه نسل جديد دوربين هاي مداربسته تحت شبكه (IP ) و نسل قديم دوربين های آنالوگ

- ارائه راهكارهاي مختلف (solutions ) با توجه به نياز افراد برای محل های متفاوت اداری، صنعتی، تجاری يا مسكونی و ....

-مشاوره، بازدید و برآورد رايگان فنی و اقتصادی پروژه با توجه به ارائه بهترين راهكار (solution) تعيين شده.

-راهنمای خريد و مقايسه برندهاي مختلف موجود دربازار برای مشتر يان و ارائه مزايا و معايب هركدام از نظر فنی و اقتصادي

 

 

البته بطور خلاصه می توان گفت كه برندهای شر كت های دوربين های مدار بسته آنالوگ يا ديجيتال (IP ) درسه سطح در بازار ايران موجود بوده و در حال فعاليت هستند.

سطح اول- شركتها و برندهايی كه بصورت کاملا تخصصی روی محصول دوربين مدار بسته متمركز هستند. اینگونه شرکتها غیر از محصول دوربين مدار بسته، محصول دیگری ارایه نمی دهند. برند این نوع شرکتها اعتبار جهانی داشته و مشتریان این نوع برندها با توجه به نیازشان محصولات خاص را خواستارند. مشتریان این نوع برندها می توانند سازمانها و ادارات بزرگ، صنایع و کارخاجات بزرگ، مجتمع های تجاری، فروشگاههای لوکس و هایپرمارکتها باشند.

سطح دوم-  شركتهائی كه داراي برند معتبر جهاني هستند ولي شركتهاي مربوطه غیر از محصول دوربين مدار بسته محصولات خيلي متنوع دیگری نیز تولید می کنند. از لوازم خانگی گرفته تا لوازم صوتی-تصویری ، موبایل و...  اين برنده تمركزكافي درحد برندهای سطح اول(شرکتهای مذکور بالا) ندارند. بالطبع محصولاتشان با توجه به جدول سطح بندي از نظر کیفیت و قیمت با برندهای سطح اول کمی متفاوت هستند. مشتریان این نوع برندها می توانند سازمانها و ادارات متوسط، صنایع و کارخاجات متوسط، بانکها، مجتمع های تجاری و مسکونی، فروشگاهها باشند.

سطح سوم- شركتها و  برند هايي كه داراي  برند معتبر و ثبت شده ای نيستند و اصطلاحاً Noname می باشند.  این نوع برندها اکثرا توسط شرکتهای توزیع کننده در ایران با کمک شرکتهای چینی تعریف ، تولید و وارد می شود. و یا قطعات اصلی و جانبی بصورت CKD وارد کشور شده و در ایران برچسبی بعنوان برند روی کالا زده می شود. اکثر دوربین های موجود در بازار ایران با توجه به ارزانی آنها از این نوع برندها هستند. مشتریان این نوع برندها می توانند منزلها و آپارتمانهای مسکونی، کارگاهها، فروشگاهها باشند.

 

مقایسه دوربین ها با توجه به جدول سطح بندی

 

سطوح

قيمت

كيفيت

دوام

تنوع

استاندارد

گارانتي و خدمات پس از فروش

منافع  دراز مدت براي مشتري

نوع مشتری

سطح اول

متوسط به بالا

خيلي خوب

خيلي بالا

خيلي زياد

جهاني

خيلي خوب

خيلي زياد

سازمانها و ادارات بزرگ، صنایع وکارخاجات بزرگ،  بانکها ، مجتمع های تجاری، فروشگاههای لوکس و هایپرمارکتها

سطح دوم

متوسط

خوب

متوسط به بالا

متوسط

قابل قبول

خوب

متوسط

سازمانها و ادارات متوسط، صنایع وکارخاجات متوسط، بانکها، مجتمع های تجاری و مسکونی، فروشگاهها

سطح سوم

پائين

متوسط به پائين

پائين

پائين

پائين

پائين

پائين

منزلها وآپارتمانهای مسکونی، کارگاهها، فروشگاهها